Kontakta oss

Med skandinavisk design är vi kända för kvalitetsprodukter som håller både funktion och ledande design!

Vi levererar ett produktutbud i rostfritt stål, såsom rostfria diskhoar, tvättställ och blandare.

Utöver att vår ambition är att överträffa våra kunders förväntningar, ser vi också till att ständigt förbättra vårt miljötänk!

 

*
*
*
*
*

* = Obligatorisk

Tack!

 

En av våra medarbetare kommer att besvara din förfrågan så snart som möjligt.

Please wait a few seconds and try again.

An unexpected error occured. Please try again later.

KONTAKTINFORMATION SVERIGE

 

Intra Mölntorp AB
Säbyvägen 8
734 93 KOLBÄCK

 

Kundservice:
Orderavdelning: 0220-403 68
Växel: 0220-403 00
Fax: 0220-400 61
Mail: info@intra-teka.com

 

Frågor angående fakturor:
Mail: faktura@intra-teka.com
 

CEO

Jan Bertelsen
Mobil: 45 27 14 43 62
Mail: jbertelsen@intra-teka.com

 

 

Jan Adolfsson
Sales & Marketing Manager

Mobil: 073-9420315

Mail: jadolfsson@intra-teka.com

 

Richard Lindgren, Key Account Manager

Distrikt: Dalsland, Värmland, Närke,
Västmanland, Södermanland, Dalarna,

Gästrikland, Hälsingland, Härjedalen,

Medelpad (Sundsvall och söderut),

Jämtland (Östersund och söderut),

Bohuslän, norra Västergötland

Mobil: 0727-358050

Mail: rlindgren@intra-teka.com

 

 

 

 

 

 

 

Linda Brickman, Innesäljare

Telefon: 0220-40303

Mail: lbrickman@intra-teka.com

 

Roger Skagerlund, Innesäljare

Telefon: 0220-40302

Mail: rskagerlund@intra-teka.com

  

Malin Edholm, Marketing

Mail: medholm@intra-teka.com  

  

Daniel Moberg, Utesäljare

Distrikt: Stockholm, Uppland, Gotland,
Norrköping, Linköping, Östergötland,
Medelpad (norr om Sundsvall), Jämtland

(norr om Östersund), Ångermanland,

Västerbotten, Norrbotten, Lappland

Mobil: 0708-848916

Mail: dmoberg@intra-teka.com

 

Kevin Andersson, Utesäljare
Distrikt: Blekinge, Småland, Halland,
södra Västergötland, Skåne
Mobil: 0702-603950
Mail: kevandersson@intra-teka.com

 

 

 

 

 

 

Fredrik Hillius, Innesäljare

Telefon: 0220-40306

Mail: fhillius@intra-teka.com 

 

Camilla Persson, Innesäljare

Telefon: 0220-729064

Mail: cpersson@intra-teka.com

 

Följ oss på