Kontakta oss

Med skandinavisk design är vi kända för kvalitetsprodukter som håller både funktion och ledande design!

Vi levererar ett produktutbud i rostfritt stål, såsom rostfria diskhoar, tvättställ, heltäckande diskbänkar och blandare.

Utöver att vår ambition är att överträffa våra kunders förväntningar, ser vi också till att ständigt förbättra vårt miljötänk!

 

*
*
*
*
*

* = Obligatorisk

Tack!

 

En av våra medarbetare kommer att besvara din förfrågan så snart som möjligt.

Please wait a few seconds and try again.

An unexpected error occured. Please try again later.

KONTAKTINFORMATION INTRA MÖLNTORP, SVERIGE

 

Intra Mölntorp AB
Säbyvägen 8
734 93 KOLBÄCK

 

Kundservice:
Orderavdelning: 0220-403 68
Växel: 0220-403 00
info@intra-teka.com

 

Frågor angående fakturor:
faktura@intra-teka.com
 

CEO

Dr. Ulrich Dill

Tel: +34 91 435 9426 Ext. 72844
udill@teka.com

 

Chief Commercial Officer (CCO)  |  Nordic Regions

Thomas Hald Poulsen

Tel: +45 36 34 02 57

tpoulsen@intra-teka.com 

 

Sales & Marketing Manager

Jan Adolfsson
M: 073-9420315

jadolfsson@intra-teka.com

 

Peter Alderskiöld, Utesäljare
Distrikt: Skåne, Blekinge, Öland, Småland, Halland,
södra Västergötland, Bohuslän, Dalsland 
M: 0702-603950
palderskiold@intra-teka.com 

Jonas Hermansson, Utesäljare

Distrikt: Gotland, Östergötland, södra Södermanland, Jönköping/Husqvarna, Stockholm, Uppland, Ångermanland (Örnsköldsvik med omnejd och norrut), Jämtland (norr om Strömsund), Västerbotten, Norrbotten, Lappland

M:0708-848916

jonas.hermansson@intra-teka.com

Fredrik Hillius, Utesäljare

Distrikt: norra Västergötland ner till Skövde, Hjo, Götene, Närke, norra Södermanland, Värmland, Västmanland, västra och norra Uppland, Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Härjedalen, Medelpad (Sundsvall med omnejd och söderut), Jämtland (Östersund med omnejd och söderut) 

Tel: 0220-40306

M: 0727-358050

fhillius@intra-teka.com 

 

Sari Hagström, Innesäljare

Tel: 0220-40335

Sari.Hagstrom@intra-teka.com

 

Camilla Persson, Innesäljare

Tel: 0220-729064

cpersson@intra-teka.com

  

Corporate Brand Manager

Heidi Holm-Pedersen
Tel: +45 26 46 50 70

hpedersen@intra-teka.com

  

 

 

 

 

 

 

Följ oss på