Kontakta oss

Med skandinavisk design är vi kända för kvalitetsprodukter som håller både funktion och ledande design!

Vi levererar ett produktutbud i rostfritt stål, såsom rostfria diskhoar, tvättställ, heltäckande diskbänkar och blandare.

Utöver att vår ambition är att överträffa våra kunders förväntningar, ser vi också till att ständigt förbättra vårt miljötänk!

 

*
*
*
*
*

* = Obligatorisk

Tack!

 

En av våra medarbetare kommer att besvara din förfrågan så snart som möjligt.

Please wait a few seconds and try again.

An unexpected error occured. Please try again later.

KONTAKTINFORMATION INTRA MÖLNTORP, SVERIGE

 

Intra Mölntorp AB
Säbyvägen 8
734 93 KOLBÄCK

 

Kundservice:
Orderavdelning: 0220-403 68
Växel: 0220-403 00
Fax: 0220-400 61
Mail: info@intra-teka.com

 

Frågor angående fakturor:
Mail: faktura@intra-teka.com
 

CEO

Philippe Weber
+34 609730635

pweber@teka.com

 

 

Thomas Hald Poulsen

Chief Commercial Officer (CCO)  |  Nordic Regions

Tel: +45 36 34 02 57

Mail: tpoulsen@intra-teka.com 

 

Jan Adolfsson
Sales & Marketing Manager

Mobil: 073-9420315

Mail: jadolfsson@intra-teka.com

 

Peter Alderskiöld, Utesäljare
Distrikt: Skåne, Blekinge, Öland, Småland, Halland,
södra Västergötland, Bohuslän, Dalsland 
Mobil: 0702-603950
Mail: palderskiold@intra-teka.com 

  

Linda Brickman, Innesäljare

Telefon: 0220-40303

Mail: lbrickman@intra-teka.com

 

Roger Skagerlund, Innesäljare

Telefon: 0220-40302

Mail: rskagerlund@intra-teka.com

  

Malin Edholm, Marketing

Mail: medholm@intra-teka.com  

  

Daniel Moberg, Utesäljare

Distrikt: Gotland, Östergötland, södra Södermanland, Stockholm, Uppland, Ångermanland (Örnsköldsvik med omnejd och norrut), Jämtland (norr om Strömsund), Västerbotten, Norrbotten, Lappland

Mobil: 0708-848916

Mail: dmoberg@intra-teka.com

 

Fredrik Hillius, Utesäljare

Distrikt: norra Västergötland ner till Skövde, Hjo, Götene, Närke, norra Södermanland, Värmland, Västmanland, västra och norra Uppland, Dalarna, Gästrikland, Hälsingland, Härjedalen, Medelpad (Sundsvall med omnejd och söderut), Jämtland (Östersund med omnejd och söderut) 

Telefon: 0220-40306

Mobil: 0727-358050

Mail: fhillius@intra-teka.com 

 

Camilla Persson, Innesäljare

Telefon: 0220-729064

Mail: cpersson@intra-teka.com

 

 

Följ oss på