Kontakt oss

 

Med vår skandinaviske design er vi kjent for våre kvalitetsprodukter som holder både funksjonalitet og ledende design!

Vi leverer et produktutvalg i rustfritt stål, som f.eks rustfrie kjøkkenvasker stålsanitærutstyr og blandebatterier. 

I tillegg til vår ambisjon om å overgå våre kunders forventninger, så strever vi etter å forbedre vår miljøomtanke!

*
*
*
*
*

* = Påkrevd

Takk!

 

En av våre medarbeidere vil svare på din henvendelse så raskt som mulig.

Please wait a few seconds and try again.

An unexpected error occured. Please try again later.

Alle private henvendelser må rettes mot nærmeste forhandler. Intra Norge har ikke eget utsalg.

 

Intra AS

Agnes Torg 18
3290 Stavern
Norway

Telefon: 40 71 01 00 / 73 98 01 00 

Mail: intra@intra-teka.com

 

 

CEO

Dr. Ulrich Dill
Tel: +34 91 435 9426 Ext. 72844
udill@teka.com 

 

Chief Commercial Officer (CCO)  | Nordic Regions

Thomas Hald Poulsen 

Tlf +45 36 34 02 57

tpoulsen@intra-teka.com 

  

Sales Manager Norway

Anders Jørgenvåg Jensen

ajensen@intra-teka.com

 

KAM Kjøkken forhandlere og Benkeplateleverandører

Marit R. Hammer

Tlf.73 98 01 00 / 976 28 968

mhammer@intra-teka.com

 

KAM Rørkjeder VVS-ansvarlig

Rune Nilsen

Tlf:73 98 01 00 / 926 68 280

rnilsen@intra-teka.com

 

KAM Byggvare og Elektrokjeder

Mathias Helland Olsen
Tlf: 73 98 01 00 / 41 75 89 60
Mathias.helland@intra-teka.com 

Corporate Brand Manager

Heidi Holm-Pedersen
Tel: +45 26 46 50 70

hpedersen@intra-teka.com

 

 

Følg oss på