Kontakt oss

 

Med vår skandinaviske design er vi kjent for våre kvalitetsprodukter som holder både funksjonalitet og ledende design!

Vi leverer vårt produktutvalg i rustfritt stål, som f.eks rustfrie kjøkkenvasker stålsanitærutstyr og blandare. 

I tillegg till vår ambisjon om å overtreffe våre kunder sine forventninger, strever vi stadig etter å forbedre vårt miljømtanke!

*
*
*
*
*

* = Påkrevd

Takk!

 

En av våre medarbeidere vil svare på din henvendelse så raskt som mulig.

Please wait a few seconds and try again.

An unexpected error occured. Please try again later.

Alle private henvendelser må rettes mot nærmeste forhandler. Intra har ikke eget utsalg.

 

Intra AS

Philip Pedersens vei 11
NO-1366 Lysaker • Norway 

Telefon: 73 98 01 00 

Mail: intra@intra-teka.com

 

CEO

Jan Bertelsen
+45 27 14 43 62
JBertelsen@intra-teka.com 

 

Chief Commercial Officer (CCO)  | Nordic Regions

Thomas Hald Poulsen 

Mob: +45 36 34 02 57

tpoulsen@intra-teka.com 

  

 

 

Roger Wollan

Salgssjef for Intra AS Norge           

Mobil: 40 55 53 68

roger.wollan@intra-teka.com

 

Marit R. Hammer

Markedskoordinator Intra AS.

KAM Benkeplateleverandører

Tlf.73 98 01 00 / 976 28 968

mhammer@intra-teka.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rune André Enger

Prosjektansvarlig Intra AS

Tlf. 73 98 01 00 / 989 04 642

renger@intra-teka.com


Rune Nilsen

KAM Rørkjeder VVS-ansvarlig

Tlf:73 98 01 00 / 926 68 280

rnilsen@intra-teka.com

 

Janne Marit Ramberg

KAM Kjøkken og byggevare

Tlf:73 98 01 00 / 930 57 080

jramberg@intra-teka.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Følg oss på