Kontakt oss

 

 

*
*
*
*
*

* = Påkrevd

Takk!

 

En av våre medarbeidere vil svare på din henvendelse så raskt som mulig.

Please wait a few seconds and try again.

An unexpected error occured. Please try again later.

Alle private hendvendelser rettes mot nærmeste forhandler. Intra har ikke eget utsalg i Hornebergvegen.

 

Intra AS

Hornebergvegen 7A, 7038 Trondheim

Telefon: 73 98 01 00 

Mail: intra@intra-teka.com

Reklamasjon: reklamasjon@intra-teka.com

 

 

CEO

Jan Bertelsen 

Mob: +45 27 14 43 62

jbertelsen@intra-teka.com

 

 

Director Sales & Marketing

Thomas Hald Poulsen 

Mob: +45 36 34 02 57

tpoulsen@intra-teka.com 

  

 

 

Hege Galteland

Salgs- og markedsdirektør for Intra AS           

Mobil: 970 44 234

hgalteland@intra-teka.com

 

Marit R. Hammer

Markedskoordinator Intra AS.

Tlf.73 98 01 00 / 976 28 968

mhammer@intra-teka.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rune André Enger

Prosjektansvarlig Intra AS

Tlf. 73 98 01 00 / 989 04 642

renger@intra-teka.com


Rune Nilsen

KAM Rørkjeder (midlertidig prosjektansvarlig)

VVS-ansvarlig

Tlf:73 98 01 00 / 926 68 280

rnilsen@intra-teka.com

 

Janne Marit Ramberg

KAM Kjøkken og byggevare

Tlf:73 98 01 00 / 930 57 080

jramberg@intra-teka.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Følg oss på