Kontakt oss

 

 

*
*
*
*

* = Påkrevd

Vennligst vent

Alle private hendvendelser rettes mot nærmeste forhandler. Intra har ikke eget utsalg i Hornebergvegen.

 

Intra AS

Hornebergvegen 7A, 7038 Trondheim

Telefon: 73 98 01 00 

Mail: intra@intra-teka.com

Reklamasjon: reklamasjon@intra-teka.com

 

 

CEO

Jorg Kleijssen

Mobil: +31 641 040 545

jkleijssen@intra-teka.com

 

 

Sales & Marketing director

Jan Bertelsen 

Mob: +45 27 14 43 62

jbertelsen@intra-teka.com

  

 

Hege Galteland

Salgs- og markedsdirektør for Intra AS

Mobil: 970 44 234

hgalteland@intra-teka.com

 

Marit R. Hammer

Markedsansvarlig Intra AS.

Tlf.73 98 01 00 / 976 28 968

mhammer@intra-teka.com

 

Kai Østerud

Distriktsansvarlig sanitær og kjøkken,

Buskerud, Vestfold, Østfold, Telemark og

Agder fylkene

KAM ansvarlig Byggevare

Tlf.73 98 01 00 / 922 25 494

KOsterud@intra-teka.com

 

 

 

 

 

 

 

Rune André Enger

Distriktsansvarlig sanitær og kjøkken

Akershus, Oslo, Hedmark og Oppland

Tlf. 73 98 01 00 / 989 04 642

renger@intra-teka.com


Rune Nilsen

Distriktsansvarlig sanitær og kjøkken, Vestlandet

KAM ansvarlig Rørkjeder

Tlf:73 98 01 00 / 926 68 280

rnilsen@intra-teka.com

 

Nina Eggen 

Distriktsansvarlig sanitær og kjøkken, Trøndelag, Møre og Romsdal og Nord-Norge.

Tlf: 73 98 01 00 / 940 15 990

neggen@intra-teka.com

 

 

 

 

 

 

 

Følg oss på