Kontakt oss

 

Med vår skandinaviske design er vi kjent for våre kvalitetsprodukter som holder både funksjonalitet og ledende design!

Vi leverer vårt produktutvalg i rustfritt stål, som f.eks rustfrie kjøkkenvasker stålsanitærutstyr og blandare. 

I tillegg till vår ambisjon om å overtreffe våre kunder sine forventninger, strever vi stadig etter å forbedre vårt miljømtanke!

*
*
*
*
*

* = Påkrevd

Takk!

 

En av våre medarbeidere vil svare på din henvendelse så raskt som mulig.

Please wait a few seconds and try again.

An unexpected error occured. Please try again later.

Alle private henvendelser må rettes mot nærmeste forhandler. Intra har ikke eget utsalg.

 

Intra AS

Philip Pedersens vei 11
NO-1366 Lysaker • Norway 

Telefon: 73 98 01 00 

Mail: intra@intra-teka.com

 

CEO

Philippe Weber

Tlf +34 609730635

pweber@teka.com 

 

Chief Commercial Officer (CCO)  | Nordic Regions

Thomas Hald Poulsen 

Tlf +45 36 34 02 57

tpoulsen@intra-teka.com 

  

Sales Manager Norway

Anders Jørgenvåg Jensen

ajensen@intra-teka.com

 

 

 

 

 

Marit R. Hammer

Markedskoordinator Intra AS.

KAM Benkeplateleverandører

Tlf.73 98 01 00 / 976 28 968

mhammer@intra-teka.com

 

Rune Nilsen

KAM Rørkjeder VVS-ansvarlig

Tlf:73 98 01 00 / 926 68 280

rnilsen@intra-teka.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Følg oss på