Kontakt Intra

 

Med skandinavisk design er vi kendt for kvalitetsprodukter, der opretholder både funktion og førende design. Vi leverer et produktsortiment i rustfrit stål såsom køkkenvaske stål og køkken hvidevarer.
Ud over vores ambition om at overgå vores kunders forventninger, sørger vi også for konstant at forbedre vores miljøtænkning.

 

*
*
*
*
*

* = Påkrævet

Tak!

 

En af vores medarbejdere vil besvare din henvendelse hurtigst muligt.

Please wait a few seconds and try again.

An unexpected error occured. Please try again later.

 

Al henvendelse vedr. reparation og reklamation m.v. skal altid gå gennem den køkkenforhandler, byggemarked eller rørgrossist produktet er købt ved.

 

KONTAKTINFORMATION DANMARK

Administration og Showroom

Intra Juvél, Juvél A/S,

Livøvej 22
DK-8800 Viborg

 

Mail: juvel.salg@intra-teka.com

Tel: +45 36 34 02 80

Fax: +45 36 34 02 89

 

 

Kontor

Mandag - Torsdag:

Fredag:

 

 

              

 

8.00 - 12.00 og 12.30 - 16.00

8.00 - 12.00 og 12.30 - 14.30 

 

 

 

 

  

CEO

Dr. Ulrich Dill
Tel: +34 91 435 9426 Ext. 72844
udill@teka.com 

 

 

CCO | Chief Commercial Officer | Nordic Regions

Thomas Hald Poulsen

Tel.: +45 36 34 02 57

tpoulsen@intra-teka.com

 

 

Salgschef | Danmark

Ole Dalsgaard Sørensen

Tel: +45 36 34 02 58

odalsgaard@intra-teka.com

 

 

Projektsælger | Danmark

Carsten Niebuhr Jensen

Tel.: +45 36 34 02 54

cjensen@intra-teka.com

 

 

Salgskonsulent | Køkkenforhandlere

Søren Birch

Tel.: +45 36 34 02 56

sbirch@intra-teka.com

 

 

Salgskonsulent | Grossister & Byggemarkeder

Lasse Rohde

Tel: +45 36 34 02 55

lrohde@intra-teka.com

 

 

Corporate Brand Manager

Heidi Holm-Pedersen
Tel: +45 26 46 50 70

hpedersen@intra-teka.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Følg os på