Kontakta oss

Namn *
E-mail *
Telefon
Meddelande *
* = Obligatorisk

KONTAKTINFORMATION SVERIGE

 

Intra Mölntorp AB
Säbyvägen 8
734 93 KOLBÄCK

 

Orderavdelning:
0220-403 68
Växel: 0220-403 00
Fax: 0220-400 61
Mail: info@intra-teka.com

 

Frågor angående fakturor:
Mail: faktura@intra-teka.com
 

CEO
Jorg Kleijssen
Mobil: 0725-756855
Mail: jkleijssen@intra-teka.com

 

Sales & Marketing director
Jan Bertelsen
Mobil: 45 27 14 43 62
Mail: jbertelsen@intra-teka.com

 

 

Jan Adolfsson
Sales Manager Kitchen & Mini kitchen

Distrikt: Helsingborg, Hässleholm, Ängelholm

Mobil: 073-9420315

Mail: jadolfsson@intra-teka.com

 

Jonas Stakeberg, Utesäljare

Distrikt: Blekinge, Småland, Halland,

södra Västergötland, Skåne

Mobil: 0702-603950

Mail: jstakeberg@intra-teka.com 

 

Richard Lindgren, Utesäljare

Distrikt: Dalsland, Värmland, Närke,
Västmanland, Södermanland, Dalarna,

Gästrikland, Hälsingland, Härjedalen,

Medelpad (Sundsvall och söderut),

Jämtland (Östersund och söderut),

Bohuslän, norra Västergötland

Mobil: 0727-358050

Mail: rlindgren@intra-teka.com

 

 

 

Linda Brickman, Innesäljare

Telefon: 0220-40303

Mail: lbrickman@intra-teka.com

  

Malin Edholm, Marketing

Mail: medholm@intra-teka.com  

  

Inge Stillman

Sales Manager Sanitary & Mini kitchen

Distrikt: Medelpad (norr om Sundsvall), Jämtland

(norr om Östersund), Ångermanland,

Västerbotten, Norrbotten, Lappland

Mobil: 0708-848918

Mail: istillman@intra-teka.com 

 

Daniel Moberg, Utesäljare

Distrikt: Stockholm, Uppland, Gotland,
Norrköping, Linköping, Östergötland

Mobil: 0708-848916

Mail: dmoberg@intra-teka.com

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fredrik Hillius, Innesäljare

Telefon: 0220-40306

Mail: fhillius@intra-teka.com 

 

Camilla Persson, Innesäljare

Telefon: 0220-729064

Mail: cpersson@intra-teka.com

 

Följ oss på

© MMXIII INTRA AS.