Kontakt oss

 

 

Navn *
E-post *
Telefon
Melding *
* = Påkrevd

Alle private hendvendelser rettes mot nærmeste forhandler.

 

Intra AS

Midtsandvegen 12, 7563 Malvik

Telefon: 73 98 01 00 

Mail: intra@intra-teka.com

 

 

CEO

Jorg Kleijssen

Mobil: +31 641 040 545

jkleijssen@intra-teka.com

 

Sales & Marketing director

Jan Bertelsen 

Mob: +45 27 14 43 62

jbertelsen@intra-teka.com

  

 

Hege Galteland

Salgs- og markedsdirektør for Intra AS

Mobil: 970 44 234

hgalteland@intra-teka.com

 

Marit R. Hammer

Markedsansvarlig Intra AS.

Distriktsansvarlig kjøkken, Midt-Norge.

Tlf.73 98 01 00 / 976 28 968

mhammer@intra-teka.com


Wivi E Isachsen

Distriktsansvarlig sanitær og kjøkken,

Buskerud, Vestfold og Agder fylkene

Tlf.73 98 01 00 / 477 58 875

wisachsen@intra-teka.com

 

 

 

 

 

 

 

Rune Andrè Enger

Distriktsansvarlig sanitær og kjøkken

Akershus, Oslo, Østfold, Hedmark og Oppland

Tlf. 73 98 01 00 / 989 04 642

renger@intra-teka.com


Rune Nilsen

Distriktsansvarlig sanitær og kjøkken, Vestlandet

Tlf:73 98 01 00 / 926 68 280

rnilsen@intra-teka.com

 

Nina Eggen 

Leder innesalg

Distriktsansvarlig sanitær og kjøkken, Trøndelag, Møre og Romsdal og Nord-Norge.

Tlf: 73 98 01 00 / 940 15 990

neggen@intra-teka.com

 

 

 

 

 

 

 

Følg oss på

© MMXIII INTRA AS. Politikk